sobota, 25 września, 2021
Home Dla Psów Karmy Suche Koebers Koebers Lamm und Reis Kroketten (jagnięcina z ryżem) dla psa

Koebers Lamm und Reis Kroketten (jagnięcina z ryżem) dla psa

Promocja!
579.80 

Karma na bazie delikatnego mięsa jagnięcego i ryżu. Najwyższa jakość dla najbardziej wymagających psów.

  Wyczyść
  SKU: 11108

  logo Koebers

  Koebers Lamm und reis kroketten

  Krokietowa karma dla psów wszystkich ras. Niezwykle wysoka ilość białka jagnięcego wyróżnia tę karmę i sprawia, że jest ona szczególnie polecana dla psów wrażliwych, ze skłonnością do alergii i nietolerancji pokarmowych. Zawiera świeże mięso i podroby jagnięce (60%): żwacze, płuca, tchawice, wątroby, serca i tłuszcz. Produkty ryżowe, drożdże piwne i wszystkie niezbędne mineralne składniki odżywcze, witaminy. Nie zawiera pszenicy, owsa i kukurydzy. Nie zawiera konserwantów, ani dodatków smakowych, barwników.

  PEŁNOPORCJOWA KARMA DLA PSÓW

  SKŁAD: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, substancje mineralne, produkty uboczne pochodzenia roślinnego, drożdże

  DODATKI (na 1kg gotowej karmy):
  209 IU witaminy A, 9mg witaminy E, 19.400 mg wapnia, 2.440 mg sodu, 9.500 mg fosforu, 240 mg żelaza, 55 mg cynku, 48 mg manganu, 4,4 mg miedzi, 0,31 mg jodu, 0,15 mg selenu

  SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe 21,3%, popiół surowy 8,57%, surowy tłuszcz 14,4%, wilgotność 4,78%, włókno surowe 5,1%

  UWAGA - Zmiana Systemu Dawkowania:
  Dotychczas opisy karm Koebers zawierały system dawkowania, jaki firma ta stosuje na swoich opakowaniach (czyli ilość na jedno karmienie).
  W związku z tym, że większość karm sprzedawanych w Polsce posiada dawkowanie dzienne, od teraz w naszych opisach zawarte jest również DAWKOWANIE DZIENNE.
  Tabele na opakowaniach karm Koebers zawierają inne ilości (pojedyncze porcje).
  W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami.

  Tabela dawkowania:
  dawkowanie Lamm und Reis

  Zgodnie ze współczesnymi zaleceniami żywieniowymi - podaną w tabeli ilość należy podzielić na dwa posiłki i podawać je rano i po południu.

  Podane ilości karmy są ilościami szacunkowymi opartymi na wieloletnich doświadczeniach praktycznych. W każdej rasie psów znajdują się osobniki o różnej przemianie materii, dlatego ilość karmy należy dopasować indywidualnie dla każdego psa.
  W pierwszych dniach stosowania karmy (a także przy każdej zmianie karmy) dla lepszego przyswajania nowej karmy, należy dawać nieco mniejsze porcje niż podane w tabeli. Nową karmę dobrze jest wprowadzać stopniowo, przechodząc od starej do nowej przez okres kilku dni.
  Po zmianie karmy, szczególnie jeśli poprzednia karma zawierała sztuczne konserwanty, w pierwszych dniach może wystąpić rozluźnienie kału. Jego konsystencja powinna się po krótkim okresie (kilka dni) unormować. W przeciwnym przypadku należy skonsultować się z nami lub z lekarzem weterynarii.

  Pies powinien mieć stały dostęp do świeżej wody.

  Karmę przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

  Najlepiej wykorzystać przed… (data z tyłu opakowania)
  Numer partii, waga netto, numer identyfikacyjny… (podane z tyłu opakowania)

  Dystrybutor: Głowacki Artur Trusco PHU ul. Dworcowa 14, 43-410 Zebrzydowice, numer WNI – PL2403026p infolinia +48324692629

  Producent: Kober GmbH, Blucherstrase 11, D-44866 Bochum, Niemcy

  W karmach Köbers wykorzystuje się jedynie zdrowe, czyste, pełnowartościowe (przeznaczone na rynek spożywczy - nieodpadowe) mięso wołowe, jagnięce, płatki zbożowe, warzywa, naturalne witaminy, mikro i makroelementy. Szczególną zaletą naszych karm jest ilość świeżego mięsa - stanowi ono 50% zawartości każdego opakowania.

  Do produkcji nie wykorzystuje się mączek mięsnych ani kostnych, nie przerabia produktów sojowych ani witaminy K3.

  Żadne produkty Koebers w żadnej fazie produkcji nie są testowane na zwierzętach!

  Karmy są stale badane przez Zaprzysiężony Instytut Bakteriologiczny oraz dwie niezależne rolnicze instytucje badawcze i odpowiadają one najwyższym wymaganiom jakościowym. Zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu psa - zawierają wszystkie potrzebne składniki w najlepszym gatunku - prawidłowo dobrane i wyselekcjonowane. Dopuszczane przez nas do produkcji świeże mięso podlega ostrej kontroli higienicznej, zarówno u nas, jak i w lokalnych rzeźniach, z których jest dostarczane. Nasi dostawcy gwarantują nam, że ich zwierzęta pochodzą z kontrolowanych niemieckich hodowli.

  Karmy Koebers podlegają regularnej kontroli przez Instytut bakteriologiczny oraz Urząd Gospodarki Rolnictwa i każdorazowo uznawane są za karmy najwyższej jakości.

  Informacje dodatkowe

  Waga Brak danych
  Wariant