poniedziałek, 27 czerwca, 2022
Home Dla Psów Karmy Suche FORZA10 Maintance line Forza10 Medium Maintenance z kurczakiem i ziemniakami dla psa

Forza10 Medium Maintenance z kurczakiem i ziemniakami dla psa

159.90 

Pełnoporcjowa, zdrowa karma z organicznym kurczakiem do codziennego karmienia psów średnich ras.

  Wyczyść
  SKU: 11673

  Forza10 Medium Maintenance z kurczakiem i ziemniakami to pełnoporcjowa karma dla psów małych ras. Karma została stworzona w oparciu o zasadę "czystości białka" (mięso drobiu użyte w karmie pochodzi z hodowli, w których jako podstawową zasadę uznaje się stosowanie wyłącznie naturalnych składników odżywczych, w przeciwieństwie do powszechnie stosowanych aktywatorów wzrostu, antybiotyków i innych substancji chemicznych zwiększających zyskowność produkcji kosztem warunków życia zwierząt w hodowli i jakości mięsa z nich uzyskiwanego). Dzięki takiemu sposobowi pozyskiwania surowców możemy w pełni korzystać z wartości odżywczej białego mięsa nie obawiając się o jego wpływ na zdrowie karmionych nim psów. Drób jest bogaty w wysokiej jakości białko (potrzebne przy budowie komórek i tworzeniu przeciwciał, enzymów i hormonów) i aminokwasy (leucyna, izoleucyna, walina) pomocne przy metabolizmie mięśniowym i eliminacji toksyn.

  Szczególnie polecamy:
    • do codziennego karmienia zdrowych średnich ras
    • w celu uniknięcia niestrawności i chorób wynikających ze złej diety
    • w celu utrzymania dobrego stanu zdrowia uzyskanego dzięki karmie Forza10 Diet
    • dla zapewniania pokarmu o wysokiej wartości biologicznej dla psów, które preferują "tradycyjny" smak karmy

  PEŁNOPORCJOWA KARMA DLA PSÓW DOROSŁYCH

  SKŁAD: kukurydza, sorgo białe, przetworzone białko kurczaka 14%. ryż, mączka rybna, ziemniaki 5%, wysłodki buraczane, tłuszcz z kurczaka,  drożdże piwne, olej z ryb,  substancje mineralne, suszone drożdże (Bio MOS), fruktooligosacharydy (FOS), Jukka Mojave (Yucca schidigera)

  DODATKI (na 1 kg gotowej karmy):
  Dodatki dietetyczne:  witamina A 15500 IU, witamina D3 1000 IU, witamina E / octan all-rac-alfa-tokoferylu 240 mg, chlorek choliny 1000 mg, siarczan cynku, monohydrat 137 mg (Cynk 50 mg), glicynowy chelat miedzi (II), hydrat (stały) 39 mg (Miedź 10 mg), DL-metionina 500 m
  Dodatki technologiczne: klinoptylolit pochodzenia osadowego 2000 mg
  Dodatki sensoryczne: zdefiniowane botanicznie produkty naturalne: Rosmarinus officinalis 12,75 mg

  SKŁADNIKI ANALITYCZNE: wilgotność 9%, białko surowe 24%, tłuszcz surowy 12%, włókno surowe  2,4%, popiół surowy 7%, Omega3 0,7%, Omega6 2,9%.

  Wartość energetyczna: 3453 kcal / kg - 14,5 MJ / kg.

  Tabela dawkowania:
  dawkowanie karmy forza10

  Zgodnie ze współczesnymi zaleceniami żywieniowymi - podaną w tabeli ilość należy podzielić na dwa posiłki i podawać je rano i po południu.

  Podane ilości karmy są ilościami szacunkowymi opartymi na wieloletnich doświadczeniach praktycznych. W każdej rasie psów znajdują się osobniki o różnej przemianie materii, dlatego ilość karmy należy dopasować indywidualnie dla każdego psa.
  W pierwszych dniach stosowania karmy Forza10 (a także przy każdej zmianie karmy) dla lepszego przyswajania nowej karmy, należy dawać nieco mniejsze porcje niż podane w tabeli.
  Po zmianie karmy, szczególnie jeśli poprzednia karma zawierała sztuczne konserwanty, w pierwszych dniach może wystąpić rozluźnienie kału. Jego konsystencja powinna się po krótkim okresie (kilka dni) unormować. W przeciwnym przypadku należy skonsultować się z nami lub z lekarzem weterynarii.

  Pies powinien mieć stały dostęp do świeżej wody.
  Karmę można podawać na sucho lub zwilżoną ciepłą wodą.
  Karmę przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

  Najlepiej wykorzystać przed… (data z tyłu opakowania)
  Numer partii, waga netto, numer identyfikacyjny… (podane z tyłu opakowania)

  Producent: SANYpet S.p.A. Via Austria 3, 35023 Bagnoli di Sopra (PD) – Włochy

  Informacje dodatkowe

  Wariant